ISISPharma

Příběh společnosti

ISISPHARMA, EXPERT na homestázu pokožky.

Laboratoře ISISPHARMA byly založeny roku 1987. Zakladatel laboratoří, vizionář a chemik v jedné osobě, byl hnán touhou nabídnout odborné znalosti a zkušenosti k službám odborníkům ve zdravotnictví a pacientům. Spolupráce s vědeckými pracovišti a univerzitami zaručuje, že produkty využívají nejnovějších vědeckých výzkumů o homestáze pokožky.

Inovace ve službách dermatologie.

ISISPHARMA ve svých vlastních výzkumných a vývojových laboratořích vytváří unikátní spojení aktivních látek, které působí jak preventivně, tak i přímo proti kožní nerovnováze při nejrůznějších dermatologických patologiích:

Laboratoře společnosti ISISPHARMA neustále hledají nové akční mechanismy. Studují každkou vadu pleti a její léčbu krok za krokem, neustále inovují a doplňují jednotlivé řady produktů, aby dosahovaly čím dál větší účinnosti.

Efektivita je naším nevyvratitelným požadavkem.

Inovativní a exkluzivní aktivní látky s prokazatelnou účinností zaručují, že produkty společnosti Isispharma jsou perfektně přizpůsobené potřebám pacientů pro každou léčebnou indikaci.

Bezpečnost, doména Francouzů.

Produkty společnosti ISISPHARMA jsou vyráběny v naší vlastní produkci ve Francii v souladu s francouzskými zákony i zákony Evropské Unie. Bezpečné, účinné, a podrobené přísným dermatologickým testům, produkty jsou přizpůsobené všem typům pleti, i těm velmi citlivým.

Dosažitelnost, náš každodenní závazek.

Historie ISISPHARMY je psána dermatology a pro dermatology a jejich pacienty. ISISPHARMA je v současné době celosvětově uznávanou značkou, jejíž produkty jsou předepisovány dermatology a doporučovány lékárníky ve vice než osmdesáti zemích světa na pěti kontinentech.